Archiwum‎ > ‎

27 Finał WOŚP w Buku - Podsumowanie

opublikowane: 14 sty 2019, 08:13 przez ZHP Buk Video   [ zaktualizowane 4 kwi 2019, 03:47 ]

Targają nami skrajne emocje. Po pierwsze – niesamowicie cieszy nas wczorajszy rekord. 
Jesteście wszyscy WIELCY Dziękujemy Wam, Drodzy Mieszkańcy naszej gminy i okolicy, bo bez Was i Waszych ogromnych serc nie gralibyśmy tak głośno i z takim rozmachem. Dziękujemy też wszystkim darczyńcom: w szczególności VENTS GROUP, Wavin Polska, Dora, Bednarek Transport, Lehmann Agrotechnika oraz wszystkim, którzy wsparli Nas podczas Finału. Nie może też zabraknąć podziękowań dla wszystkich Wolontariuszy i Wspierających nasze przygotowania. Niezliczone godziny pracy, często do późnych godzin przyniosły swój efekt! Podziękowania należą się też Ochotniczej Straży Pożarnej w Buku za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Buku i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Buku za każdą pomoc, jaką otrzymaliśmy podczas organizacji, jak i podczas samego Finału. Bukowski Klub Morsa oraz Bukowski Klub Biegacza za wspólne sportowe kwestowanie. 
Osobne podziękowania należą się też Szefowi Sztabu Darek Sokołowski i prowadzącym Michalina Prugar oraz Bogna Sokołowska za prowadzenie Finału.
Z drugiej strony jesteśmy jednak pogrążeni w smutku po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Niestety wrogość i przemoc przyniosła najtragiczniejszy skutek w momencie, gdy Prezydent wspierał naszą wspólną inicjatywę. 
Prezesie Jurek Owsiak, od 27 lat tworzymy z Tobą na czele piękną inicjatywę. Wiedz, że w tych trudnych chwilach JESTEŚMY Z TOBĄ!

Arkadiusz Nuno Bartkowiak
Comments