Szukamy sponsorów Finału


Styczniowy 27. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. 
Nasz sztab w Buk już dawno rozpoczął przygotowania.Chcemy, by ten Finał był najwspanialszym, największym i ratującym najwięcej żyć w historii Buku! 
Niestety, sami tego nie osiągniemy. Jak wiecie, 100% zbiórki z puszki przekazywane jest WOŚPowi na cele Finałowe (w tym roku na specjalistyczne oddziały pediatryczne), a Fundacja nie funduje Finałów, tylko leczenie chorych dzieciaków. 

W tym roku gramy, jak to Fundacja ujęła, “dla dzieci małych i bez focha”, na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 
Zebrane podczas Finału pieniądze będą przeznaczone na zakup takich urządzeń, jak rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do zdjęć rentgenowskich, sprzęt endoskopowy, echokardiografy i wiele innych. 
Podobnie jak w zeszłym roku, liczymy na hojność bukowskich firm. O ile my, członkowie sztabu. sami opłacamy nasze całoroczne funkcjonowanie – koszulki, wyjazdy do Fundacji, odwiedziny u innych sztabów, podróże na sztabowe zloty, szkolenia… 
Lista jest długa! – o tyle na pokrycie kosztów Finału z własnych kieszeni zwyczajnie nas nie stać. Robimy wszystko, by obniżyć koszty organizacji Finału — chodzi w końcu przede wszystkim o to, abyśmy zebrali jak najwięcej na szczytny cel. 

Korzystamy ze zniżek dostępnych dla wynajmujących lokale stowarzyszeń, szukamy zespołów, które nie tylko fajnie grają, ale też których transport mieści się w naszym skromnym budżecie. Do dekorowania sali wykorzystujemy nadmiar plakatów od Fundacji czy niewykorzystany papier po prezentach gwiazdkowych. Nie ze wszystkiego jednak da się zrezygnować. 
Pomóżcie nam przebić zeszłoroczny wynik! Firmo i freelancerze, dorzuć się do organizacji Finału! Pracowniku, porozmawiaj z szefem o WOŚP Buk! Pomóż nam zorganizować najlepszy w historii Buku Finał WOŚP – zostań naszym sponsorem! 

Odezwij się do nas na Facebooku lub wyślij maila na arkadiusz.bartkowiak@zhp.net.pl Chętnie wyślemy Ci ofertę sponsorską!


Comments