Szukamy sponsorów Finału

Styczniowy 28. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami.

Nasz sztab w Buk już dawno rozpoczął przygotowania.Chcemy, by ten Finał był najwspanialszym, największym i ratującym najwięcej żyć w historii Buku!

Niestety, sami tego nie osiągniemy. Jak wiecie, 100% zbiórki z puszki przekazywane jest WOŚPowi na cele Finałowe (w tym roku na specjalistyczne oddziały pediatryczne), a Fundacja nie funduje Finałów, tylko leczenie chorych dzieciaków.

W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej

Najogólniej mówiąc – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Podobnie jak w zeszłym roku, liczymy na hojność bukowskich firm. O ile my, członkowie sztabu. sami opłacamy nasze całoroczne funkcjonowanie – koszulki, wyjazdy do Fundacji, odwiedziny u innych sztabów, podróże na sztabowe zloty, szkolenia…

Lista jest długa! – o tyle na pokrycie kosztów Finału z własnych kieszeni zwyczajnie nas nie stać. Robimy wszystko, by obniżyć koszty organizacji Finału — chodzi w końcu przede wszystkim o to, abyśmy zebrali jak najwięcej na szczytny cel.

Korzystamy ze zniżek dostępnych dla wynajmujących lokale stowarzyszeń, szukamy zespołów, które nie tylko fajnie grają, ale też których transport mieści się w naszym skromnym budżecie. Do dekorowania sali wykorzystujemy nadmiar plakatów od Fundacji czy niewykorzystany papier po prezentach gwiazdkowych. Nie ze wszystkiego jednak da się zrezygnować.

Pomóżcie nam przebić zeszłoroczny wynik! Firmo i freelancerze, dorzuć się do organizacji Finału! Pracowniku, porozmawiaj z szefem o WOŚP Buk! Pomóż nam zorganizować najlepszy w historii Buku Finał WOŚP – zostań naszym sponsorem!

Odezwij się do nas na Facebooku lub wyślij maila na arkadiusz.bartkowiak@zhp.net.pl Chętnie wyślemy Ci ofertę sponsorską!